Дорман 742 - Предниот Мотор На Прозорецот За Напојување На Возачот За Специфични Модели На Џипови се Вклопува изберете: 2006 - ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Дорман 742 - Предниот Мотор На Прозорецот За Напојување На Возачот За Специфични Модели На Џипови се Вклопува изберете: 2006

DEN 2.00

Достапност

Прозорец мотор истрошени? Овој мотор за подигнување на прозорецот за напојување е прецизно дизајниран за да одговара на вклопувањето и перформансите на оригиналниот мотор во одредени години на возилото, прави и модели за сигурна замена. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој мотор на прозорецот за напојување е изграден за да одговара на оригиналниот мотор за подигнување на одредени возила. Економично решение-споредлив квалитет за пониска цена отколку купување замена во застапништвото. Беспрекорна инсталација-произведена за да се вклопи директно во постојните системи за ожичување. Доверлива вредност поддржана од тим инженери и експерти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката