Подобри Трендови Рио Цветни Дизајн Памук Кралот Шам-Розова

Подобри Трендови Рио Цветни Дизајн Памук Кралот Шам-Розова

DEN 1124.48

Достапност

Внесете текстурален елемент во вашата спална соба со Колекцијата На Шенил Перница Шам. Фалејќи се со прекрасен Уметнички дизајн, овој измамник додава боемски шарм на вашата оаза за спиење. Оваа зачудувачка Колекција Во Рио е изработена од 100% Памук и Е Шенил Тафтувана во Уметнички Дизајн. оваа колекција на шамс е достапна во 13 бои и 3 големини. Стандардната Големина е 21" x 27" + 2" прирабница на секоја страна, Големината На Еврото е 26 "x 26" и Големината На Кралот е 20 "x 36" + 2 " прирабница на секоја страна. Соодветните покривки се достапни во 13 бои и 4 големини и се продаваат одделно. 100% Памук Мек И Кадифен Шенил Тафтуван Шам. Квалитет на наследство во Уметнички Дизајн. Шамовите За Перници во рио се украсни навлаки за перници што се користат за стилизирање на вашиот кревет. Овој елегантен дизајн доаѓа во голема низа бои и сите стандардни големини за да ја надополни секоја спална соба. Соодветните покривки се продаваат одделно. Машина За Перење, Падне Сува. Розова Боја.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката