& Лука Женски Солидна Бејли Костими За Капење Врвот

& Лука Женски Солидна Бејли Костими За Капење Врвот

DEN 0.67

Достапност

Овој врв за пливање има еднобоен дизајн, v-деколте со детали за предната вратоврска, прилагодливи ремени и затворање на задната кука.Изработка 80% најлон, 20% спандекс. Најлон/Спандекс. Увезени. Рачно Миење. Линија Сува.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Монограм Од Шевронен Прилагоден Канцелариски Материјал Персонализиран Канцелариски Материјал Монограм Монограм Стационарен Благодарници
  • Новак

Монограм Од Шевронен Прилагоден Канцелариски Материјал Персонализиран Канцелариски Материјал Монограм Монограм Стационарен Благодарници

DEN 1.33

Д Е Т А И Л Плоштад : Комплет од 8 картички и пликови : А2 (5,75 х 4,375" Плик)Залиха : Дебела, 130 фунти Метод На печ�