Ceaco® Викторијанската Божиќна Сложувалка На Дизни Мики

Ceaco® Викторијанската Божиќна Сложувалка На Дизни Мики

DEN 155.04

Достапност

1.000 парчиња. Придружете му се На Мики и неговите пријатели додека играат во снегот и го украсуваат Ова старомодно викторијанско село за празниците. 27 х 19 " (69 х 48см). ● Дизни Цеако Томас Кинкаде Викторијанската Божиќна Загатка На Мики-1000 парче.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката