Со Дизајн Превртување За Есенски Тикви-А-Многу Надворешна Перница

Со Дизајн Превртување За Есенски Тикви-А-Многу Надворешна Перница

DEN 258.56

Достапност

Е По Дизајн Превртување За Есенски Тикви-А-Многу Надворешна Перница зазема уметнички пристап кон украсувањето на падот. Забавен дизајн на тиква и достапни задебелени опции за боја ви даваат креативна контрола врз вашиот декор, во затворени простории или надвор. Оваа декоративна перница е изработена со издржлива полиестерска ткаенина која е отпорна на мувла и отпорна на временски услови за траен комфор. Изберете од достапни големини. Полиестерски капак. 100% полиестер пополнете. Отпорен на мувла и мувла. Отпорен на временски услови. Падот тиква шема. Изберете од достапни бои. Место чисто.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката