Граѓанин Машки Поштар Нуркач НЕРЃОСУВАЧКИ Челик Еко Диск Гледајте Со Датум

Граѓанин Машки Поштар Нуркач НЕРЃОСУВАЧКИ Челик Еко Диск Гледајте Со Датум

DEN 1319.68

Достапност

Црно бирање подобрено со прозрачни раце со сребрен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Еко-Возење движење. 200 метри / 660 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Преклопете Со затворач За Ослободување На Копчето. Зашрафете Ја круната. Големина на куќиштето 45 мм х 12 мм.Бенд 22 мм х долг. Граѓанин Бн0198-56х Промастер Нуркач часовник. Часовници. Граѓански Калибар Еко-Диск Е168. Промастер Нуркач. Унисекс, Возрасни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката