Амбасада во. Крем И Црн Метал Барстол

Амбасада во. Крем И Црн Метал Барстол

DEN 1400.00

Достапност

Амбасада 38 во. Крем И Црна Метална Столица тубуларна црна челична рамка и дава на нашата постмодерна столица референца за возраста на машината. Неговите тенки нозе поддржуваат амортизирано, скроено седиште за јасна и геометриска силуета. Спецификации : Средината На Векот - Модерна Столица Со Задно Седиште Совршена за Употреба во Бар и Кујна.Мерки : 21 во. Должина, 38 во. Висина, 20.5 во. Длабочина.Модерен Дизајн На Квадратна Рамка Изработен од Издржлив Метал Тапациран Во Вештачка Кожа со Подлога од Пена.Симплистички Дизајн На Тесен Заден Стол Вклучува Подлога За Нозе Висина На Седиштето : 29 " Доставени До Вас Целосно Собрани! Не Е Потребно Собрание! Средината На Векот - Модерна Столица Со Задно Седиште Совршена за Употреба во Бар и Кујна. * Мерки : 21 во. Должина, 38 во. Висина, 20.5 во. Длабочина. * Модерен Дизајн На Квадратна Рамка Изработен од Издржлив Метал * Тапациран Во Вештачка Кожа со Подлога од Пена. * Симплистички Дизајн На Тесен Заден Стол * Вклучува Основа За Потпирач За Нозе * Висина На Седиштето : 29 " * Доставено До Вас Целосно Собрано! Не Е Потребно Собрание!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 2.33

Засилете ја вашата есенска гардероба со багажникот Аманде од Бринли Ко Оваа силуета со висока колена им