YDxl L Вистински Безжичен Стерео Bluetooth-компатибилен 5. Спортски Безжични Слушалки Во Уво Слушалки за iOS Андроид Црна

YDxl L Вистински Безжичен Стерео Bluetooth-компатибилен 5. Спортски Безжични Слушалки Во Уво Слушалки за iOS Андроид Црна

DEN 431.84

Достапност

Спецификации : . Пренослива и мала големина, лесна за носење кога излегувате. Интелигентно намалување на бучавата, повик со висока јасност, многу погодно за возење. Bluetooth 5.0 технологија, постабилен и побрз пренос. Comfortableономски дизајн, удобен за носење и не го оштетува вашиот слух. Име На Предметот : Безжични Слушалки. Материјал на куќиштето : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Поддржан Протокол : SBC/AAC/FHSS. Чувствителност : 120 + / - 3дб. Работно Време : 3-4 Часа. Опсег На Одговор на фреквенцијата : 20-20000 Hz. Тип На Звучник : Подвижен Серпентина. Импеданса на звучникот : 32 И Омега;. Големина на звучникот : 8мм. Bluetooth Верзија : 5.0 + EDR. Bluetooth Повик : Моно/Стерео Повик. Време на Полнење на слушалки : 0,6 ч. Време На Разговор За Слушалки : 3ч. Напон На Полнење : DC 5 V. Време На Музика На Слушалки : 3,5 ч. Напон На Батеријата : 3,7 V. Капацитет На Батеријата : 55m Ah (Вклучен). Растојание на пренос : 10м. Време На Подготвеност За Слушалки : 120ч. Струја За Внесување Слушалки : 5В/100ма. Капацитет На Батеријата На Кутијата за полнење : 320m Ah (Вклучено). Полнење Кутија Полнење Слушалки : 3 Пати. Карактеристики : Bluetooth, Во Уво, Намалување На Бучавата, Безжичен, Hi Fi, Стерео. Големина На Кутијата За полнење : 64мм х 42мм х 28мм/2.52 и цитат; х 1.65 и цитат; х 1.1 и цитат; (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, предметот и бојата на 39 може да бидат малку поинакви од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 2 х Безжични Слушалки. 1 х Кутија За Полнење. 1 х Кабел За Полнење. 1 х Упатство За Употреба Пренослив И мала големина, лесен за носење кога излегувате. Интелигентно намалување на бучавата, повик со висока јасност, многу погодно за возење. Bluetooth 5.0 технологија, постабилен и побрз пренос. Comfortableономски дизајн, удобен за носење и не го оштетува вашиот слух. Одличен микрофон за намалување на бучавата обезбедува јасен телефонски повик.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката