Кајануо Женски Панталони Клиренс Паѓаат Панталони Со Широки Нозе За Жени Модни Жени Секојдневни Еластични Лабави Панталони Со Цврста Боја Директно Широки Пантало

Кајануо Женски Панталони Клиренс Паѓаат Панталони Со Широки Нозе За Жени Модни Жени Секојдневни Еластични Лабави Панталони Со

DEN 319.84

Достапност

Модни Женски Секојдневни Еластични Лабави Панталони Со Цврста Боја Директно Широки Панталони Со Џебни Карактеристики : повлечете јаже затворен материјал : женски товарни панталони со широки нозе, изработени од памучен мешан материјал, лесен во текстура, мек во рака, дише, пријателски во кожа, удобен и освежувачки, карго панталони.Дизајн : еластичниот појас и вградените панталони со врвки се дизајнирани за лесно носење и поудобно искуство. Директно широки панталони за нозе, со џебови, еднобојна широка Улична Женска облека со низок струк. Идеален за пешачење, кампување, активности на отворено, танцување и секојдневна релаксација.Повод : Женската врвка за влечење е идеална за одмор и слободно време на отворено. ??Како да ја изберете вистинската големина? Изборот на големина што обично ја носите може да ја истакне вашата фигура, а изборот На Додај големина е поудобен. ?●материјал€ : кајануо женски панталони изработен е од 95%Полиестер, 5%Спандекс.брза сува ткаенина : лесна, дише, влажна фитил, мека на кожата, ве одржува ладни и удобни. Направено имајќи ја предвид удобноста, совршено за секојдневно носење. ?● Специјален подарок ● најдобар подарок за сопруги, девојки, мајки, роднини, колеги На Божиќ, а исто така и најдобар избор за роденденски подароци. ?панталони погодни за пролет, лето и aut на отворено и спортски активности како трчање, пешачење, кампување, лов, фитнес, возење велосипед, риболов, качување, состанок, забава, патување ,пешачење, џогирање или секојдневна облека. ?€ Инструкции за чистење : се препорачува рачно миење во ладна вода. Кога за прв пат перете облека со светли бои, додадете лажица сол во водата и натопете два часа пред да ја измиете облеката, што може ефикасно да спречи избледување на облеката. ?●Прво задоволство Од Клиентот Задоволството е наш врвен приоритет. Ако не сте задоволни со ниту една од нашите панталони Кајануо за жени, ве молиме контактирајте не и бидете сигурни дека ќе дадеме се од себе за да го направиме тоа правилно. Ве молиме погледнете ја табелата со големини слики и описи на производи, како и нашите повратни информации од клиентите, за да обезбедите точно вклопување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката