Четка За Чистење Цевки, Четка За Чистење Со Двојни Цевки Флексибилна Четка За Цевки, Средство За Чистење Аквариум За Аквариумски Риби

Четка За Чистење Цевки, Четка За Чистење Со Двојни Цевки Флексибилна Четка За Цевки, Средство За Чистење Аквариум За Аквариумски

DEN 1.67

Достапност

Флексибилна Четка За Чистење Со Двојни Цевки Четка За Риби Пролет Чиста Четка 3 Бои Спецификација : Опис : оваа четка за чистење е изработена од пружина од нерѓосувачки челик која може слободно да се свитка и нема да се деформира. Дизајниран со двоен крај, што ќе биде попогодно за чистење на свиткани цевки и Цевка Во Форма На буквата У. Со четки за чистење со две големини, кои се погодни за чистење цевки и стаклени цевки со дијаметар во рамките на 9~35мм. Идеален За чистење на пумпа за вода, филтри, цевки, конектор и други тешки места. Карактеристики : Изработена од пружина од нерѓосувачки челик која може слободно да се свитка и нема да се деформира. Дизајниран со двоен крај, што ќе биде попогодно за чистење на свиткани цевки и Цевка Во Форма На буквата У. Со четки за чистење со две големини, кои се погодни за чистење цевки и стаклени цевки со дијаметар во рамките на 9~35мм. Идеален За чистење на пумпа за вода, филтри, цевки, конектор и други тешки места. Имаме 3 бои, имате повеќе избор на боја. Спецификација : Спецификации : Состојба : Нова Четка Жица Материјал : Најлон Пролет Материјал : Нерѓосувачки Челик Голема Глава Четка Големина : Прибл. 4,7 х 3,2 см / 1,8 х 1,3 инчи Големина На Мала Четка За Глава : Прибл. 5 х 2см / 1,9 х 0,8 инчи Вкупна Должина : Прибл. Боја од 155 см / 61 инчи : Жолта, Сина, Транспарентенопционален Пакет Тежина : Прибл. 68гр Како да се користи : 1. Полека турнете ја пружината од нерѓосувачки челик во цевката. 2. Возете ја четката за чистење чистење на нечистотијата на цевката. 3. Исчистете го производот и сушењето на воздухот по употреба На Пакетот Вклучуваат : 1 x Цевка Четка Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Изработена од пружина од нерѓосувачки челик која може слободно да се свитка и нема да се деформира. Дизајниран со двоен крај, што ќе биде попогодно за чистење на свиткани цевки и Цевка Во Форма На буквата У. Со четки за чистење со две големини, кои се погодни за чистење цевки и стаклени цевки со дијаметар во рамките на 9~35мм. Идеален за чистење на пумпа за вода, филтри, цевки, конектор и други тешко достапни места. Имаме 3 бои, имате повеќе избор на боја.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката