Спортски Градници За Женски Женски Ултрасофт Контурен Градник Без Жица

Спортски Градници За Женски Женски Ултрасофт Контурен Градник Без Жица

DEN 479.20

Достапност

Дами Не Челик Прстен Градник Добивање Градник Врвот Поддршка Доделување Градник Долна Облека Целосна Чаша Опишувањекуп : најлон, Спандекс Поставата : затворање на полиестербоклитка + Кабриолет Градник Без Грб : Вклучени Повеќекратни конвертибилни ремени и исти јасни ремени, градник со низок грб, градник без грб, градник со оглавник, градник со вкрстен грб, исто така секојдневен градник. Совршени градници со низок грб се вклопуваат во фустан без грб.За халтер матурски фустан или фустани без грб со низок крој како невестински градник. : дизајн на длабок градник во форма на буквата у, Покажете шармантно деколте. градник за секој длабок врат со врат.Задна единечна тока, лесна за прилагодување и носење. Градник за Подигнување под жица : Мека и удобна обликувана чаша со долна жица, Обезбедете умерена поддршка и убава форма. Додавање шармантни облини.+ Градник за маици : градници Со Низок грб изработени од мазна и мека ткаенина.Измазнувањето на беспрекорниот дизајн на обликувана чаша обезбедува изглед под тесни фустани и маици. цел ден удобно за носење . Водич големина : ниска назад еден бравата дизајн. Што ќе добиете : 1 Х Женска Градник Големина Купундер бустундер bust(Stretch) Bust3838/85 CD75cm/29.53"80cm~85cm/31.50"~33.46"90cm~97cm/35.43"~38.19"4040/90 CD78cm/30.71"85cm~90cm/33.46"~35.43"95cm~102cm/37.40"~40.16"4242/95 CD81cm/31.89"90cm~95cm/35.43"~37.40"100cm~107cm/39.37"~42.13"4444/100 CD84cm/33.07"95cm~100cm/37.40"~39.37" 105cm~112cm/41.34"~44.09"4646/105 CD87cm/34.25"100cm~105cm/39.37"~41.34"110cm~117cm/43.31"~46.06"4848/110 CD90cm/35.43"105cm~110cm/41.34"~43.31"115cm~122cm/45.28"~48.03" Големина : 38 Cup : 38/85 CDUnder биста : 75cm/29.53"Под биста(Истегнување) : 80cm~85cm/31.50"~33.46"Биста : 90cm~97cm/35.43"~38.19"Големина : 40 Cup : 40/90 CDUnder биста : 78cm/30.71"Под биста(Истегнување) : 85см~90см/33.46"~35.43"биста : 95см~102см/37.40"~40.16"големина : 42куп : 42/95цдундер биста : 81см/31.89"под безжичен минимизатор градник, ги обвиткува градите во природна форма за да создаде мека кривина, а исто така ве одржува удобно. Особено дизајниран за дами со целосна фигура. Мека целосна чаша плус големина градник со широки прилагодливи амортизирани ремени, нуди целосна покриеност и умерена поддршка, избегнува странично истурање и копање на рамената. Содржина на ткаенина-100% Најлон. Ласкавиот дизајн со цветни дезени додава женски допир и елегантна завршница на ова без жици голем градник за гради, што го прави убаво и практично парче. Прилагодливите ремени варираат во ширина во зависност од големината на градникот за поддршка и удобност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката