Care® Вграден Лист За Креветче

Care® Вграден Лист За Креветче

DEN 2.67

Достапност

Чувајте го вашето малечко цврсто и удобно и цврсто спие во текот на ноќта, со Овој Вграден Чаршаф За Креветчиња во Морнарицата од Грижата за ТЛ. Овој вграден лист од креветчето 28 "x 52" x 9 " е опремен со контурни агли и еластичен сеопфатен за да го одржува листот цврст и мазен и ќе одговара на повеќето душеци со стандардна големина. 9 " длабоката странична шипка работи добро со сите типови душеци, и за душеци за креветчиња и за душеци за кревети за мали деца. Овој премиум вграден лист за креветчиња има и привлечен дизајн, со цврста нијанса на морнарица која сигурно ќе додаде убав шмек во вашиот домашен расадник, а вашето малечко ќе се релаксира. Ултра меката 100% ултра мазна памучна луксузна ткаенина за броење 220 нишки исто така може да се пере во машина, за лесно чистење откако ќе се направи неред или кога е ден за перење алишта. Дајте му на вашето бебе најдобар можен ноќен сон и земете Вграден Лист за Креветче денес! Осигурајте се дека вашето малечко е топло и цврсто во текот на ноќта. Вградениот лист од креветчето 28 "х 52" има еластичен сеопфатен и ќе одговара на повеќето душеци за креветчиња и кревети за мали деца. 9 " длабоката странична шипка работи добро со сите типови душеци. Цврстата нијанса на морнарицата додава убав допир на секој домашен расадник. Дајте му на вашето бебе врвен ноќен сон. Ултра мека 100% ултра мазна памучна луксузна перкале 220-ткаенината за броење на конец може да се пере во машина за лесно чистење. Дизајниран Во Сад


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката