Песок Њујорк Професионални Доби Покриени Коректор Молив Козметика Шминка на в ЕЛЕКШОП Надразнување Чешел

Песок Њујорк Професионални Доби Покриени Коректор Молив Козметика Шминка на в ЕЛЕКШОП Надразнување Чешел

DEN 191.52

Достапност

Овој комплет вклучува Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина, кој Е антистатички, лесен, издржлив чешел со специјално дизајнирани рачки за нелизгање. Овој повеќенаменски чешел може да се користи и за плетење и задевање на косата. 5 метални иглички. Што е тоа : Несовршености На Кожата, внимавајте! Кога станува збор за прикривање на промената на бојата, нашиот Нов Молив За Коректор Покриен Со Коректор Не се плетка наоколу. Достапен во 20 мешани нијанси, овој луксузен коректор е мајстор за прикривање на самото место. Достапни Опции за производи се како што следува : Алабастер Перцелаин Светлина Слонова Коска Светлина Слонова Коска Светло Беж Голи Беж Мед Маслиново Мед беж никс159-карамела-Беж Класичен Тен Златен Песок Длабоко Златен Махагони Капучино Какао Длабоко Богато Еспресо Длабоко Еспресо Песок Никс Професионален Доби Покриен Коректор Молив Козметика Шминка - Пакет од 3 w/ елекшоп надразнување Чешел.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката