јуехао костим за капење за жени жени бох печатење склекови обложени преклопување крцкави танкини костими за капење

јуехао костим за капење за жени жени бох печатење склекови обложени преклопување крцкави танкини костими за капење

DEN 2.67

Достапност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : S = Биста : = 84-90см/33,07-35,43" = Половината : = 62-76см/24,40-29,92 " = Колк : = 82-96см/32,28-37,79". Големина : М = Биста : = 90-96см/35,43-37,79 "= Половината : = 66-80см/25,98-31,49 " = Колк : = 84-100см/33,07-39,37". Големина : Л = Биста : = 96-102см/37,79-40,15 "= Половината : = 70-84см/27,55-33,07 " = Колк : = 88-104см/34,64-40,94". Големина : XL = Биста : = 102-108cm/40.15-42.51" = Половината : = 74-88cm/29.13-34.64 " = Колк : = 92-108cm/36.22-42.51". Големина : 2 XL = Биста : = 106-112cm/41.73-44.09 "= Половината : = 78-92cm/30.70-36.22 " = Колк : = 96-112cm/37.78-44.09". Големина : = Биста : = = Половината : = = Колк : = Жени Склекови Обложени Со Преклопување Испакнати Вкрстени Танкини Костими за Капење специфичниедно парче рушени костими за капење за контрола на стомакот,умерено сечење и покривање на дното.Отстранлив мек градник поместен, немате под жица, широк опсег на грбот, добар за покривање на вашето тело.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави.Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода.Моделот е единствен - точната шема што ја добивате ќе биде малку поинаква од прикажаната.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Стил На Ракав : Редовен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими за Капење (Кои Содржат Подлога за Гради). Костим За Капење За Жени,Женски Костими За Капење, Костим За Капење За Жени,Женски, Костими За Капење Жени, Прикривање За Костими За Капење Жени, Костими За Капење За Жени. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката