тенк блузи мажи машки пролетни и летни врвови обични спортски врвни памучни ленени елеци сликарство фитнес мускулен резервоар

тенк блузи мажи машки пролетни и летни врвови обични спортски врвни памучни ленени елеци сликарство фитнес мускулен резервоар

DEN 175.68

Достапност

92"Size : MUS : 12 EU : 42 Bust : 114cm/44. Лабава верзија. Дебелина : Стандардна Јака : О Должина На Ракавот : Краток Пол : Менколорите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот сезона : Лето,Пролет,Material Материјал Мек, флексибилен, лесен, класичен И висококвалитетен Тип На шема : колорматеријал на почвата : памучна постелнина ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инч)Ве молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!! Блузите За Кошули за натпревар може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн.74"Size : XXLUS : 18 EU : 48 Bust : 136cm/53. Големината на овој фустан е точна, преклопот и Преклопот се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни. Стил Летни лабави ракави се секојдневен стил, погоден за носење.88" Должина : 70см/27.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката