Лаго Дијаметар Електричен Далечински Управувач 9-Брзина Кат Пиедестал Вентилатор

Лаго Дијаметар Електричен Далечински Управувач 9-Брзина Кат Пиедестал Вентилатор

DEN 3.00

Достапност

Претворете го секој простор во воздушна оаза со вентилаторот на електричниот пиедестал Лаго. Вентилаторот на подот со дијаметар од 14 инчи произведува текови на ветер што се грижат за вашите потреби со неговиот целосно прилагодлив дизајн. Со 9 брзини на ветерот и прилагодлива осцилација што ви овозможува да изберете чистење од 60, 90 или 120 степени, не само што можете да ја изберете соодветната брзина на проток на воздух, туку можете да го концентрирате ветерот таму каде што е најпотребно. Брзо оладете ги топлите простории со турбо режим, што веднаш ја зголемува брзината на ветерот. Промената на температурниот режим автоматски ја прилагодува брзината на ветерот на температурата во просторијата, што резултира со непречена удобност. Режимот на мирување за овој вентилатор висок 49 инчи нуди 3 различни поставки за брзина и ултра тивка изведба што обезбедува мирен ноќен сон. Овој вентилатор за навалување има и далечински управувач за да можете да ги поставите или прилагодите сите посакувани режими, вклучувајќи го и тајмерот, од удобноста на вашиот стол или кревет. Сметајте на овој вентилатор на пиедесталот Лаго за да обезбедите освежувачка циркулација на воздухот за вашиот дом или канцеларија. Прилагодливо : 9 брзини на ветерот, прилагодлива осцилација, тајмер и многу повеќе за прецизна контрола врз вашиот простор. Далечински управувач : променете ја брзината на ветерот, прилагодете го аголот на осцилација и поставете го тајмерот, сите од вашиот стол. Прилагодлива температура : брзината на ветерот автоматски се прилагодува на температурата на околината, одржувајќи ја просторијата постојано удобна. Тивко работење : уживајте во нежен ветер и речиси бесшумни перформанси за освежителен ноќен сон. Брзо ладење : веднаш зголемете ја брзината на ветерот до максимум за брзо ослободување од топлина. Собрани димензии "15,75 инчи", "13,89 инчи" и " 49,21 инчи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката