Соларни Надворешни Светла Дозвола Предводена Ноќта На Вештерките Нов Насликани Рамен Дух Стринг Светло Стринг Дух Фестивал Партија Декорација Батерија Бо Со Треп

Соларни Надворешни Светла Дозвола Предводена Ноќта На Вештерките Нов Насликани Рамен Дух Стринг Светло Стринг Дух Фестивал Партија

DEN 431.84

Достапност

94х3, 94во напојување : 3аа Батерии Водоотпорна Оценка : Ип42 Водоотпорен Опис : Висок Квалитет : ноќта на вештерките духот лице дух жичани Светла Се Направени од цврста пластика, така што НЕ мора да се грижите дали ќе ги Оштетите. Одличен подарок : Совршен подарок За Божиќ, родендени, ден на таткото, ден на мајката, дипломирање ,враќање на училиште, дома и многу повеќе. Новите насликани рамни плашливи светла на духови сигурно ќе бидат еден од начините да додадете атмосфера За Ноќта на Вештерките во вашата куќа или забава. ●ДОЖИВОТНА ПОДДРШКА : ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа. ДЕКОРАЦИЈА НА ЗАБАВА ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ : Светлите СВЕТЛА НА F - UN доаѓаат со 20 нови насликани светла за духови во стилот на духови, секоја топка содржи LED светло. паметни апарати за домаќинство; usb вентилатор за биро; рачен мини вентилатор; Led Светла За Спална Соба; материјали за чистење; Овлажнител за соба; Будилник; Вентилатори за вратот; материјали за чистење автомобили; материјали за чистење бања; кеси за вкрстено тело за жени; организација на кујна; кујнски душеци за под; кујнска корпа за отпадоци.9,84 стапки со трепкачка батерија : 20 лед светлосни жици, треперливите светла ја подобруваат атмосферата На Ноќта на Вештерките за страшно искуство. Кога се напојува, секоја топка свети со топол бел сјај и прикажува застрашувачка гримаса.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката