Машина За Перење Капак Фен За Перење Крема За Сончање Водоотпорен Заштитник Отпорен На Прашина Домашен Студентски Дом Тоалетна Крпа Додатоци Розова М

Машина За Перење Капак Фен За Перење Крема За Сончање Водоотпорен Заштитник Отпорен На Прашина Домашен Студентски Дом Тоалетна

DEN 200.00

Достапност

Опис : Сигурен материјал : капакот на машината за перење е изработен од полиестер, кој е многу издржлив за употреба, не е лесен за деформација.Користете функција : капакот на машината за перење може да обезбеди зачувување и да спречи сонце и дожд, што е многу корисно.Лесен за употреба : капакот на машината за перење користи дизајн за затворање патент, кој е многу едноставен и лесен за ракување.Сцена на употреба : преносливиот капак на машината за перење е погоден за дом, хотел, канцеларија, дом и стан.Пренослив : капакот на машината за перење користи компактен дизајн, кој е многу удобен и лесен за носење и складирање.Спецификација : Материјал : Полиестер.Боја : Розова, Сребрена.Големина : С : прибл. 52х54х88 см/20, 47х21, 26х34, 65 инчи.М : прибл. 55х56х89 см/21, 65х22, 05х35, 04 инчи.Л : прибл. 56х60х93 см/22, 05х23, 62х36, 61 инч.XL : прибл. 58х61х96 см/22, 83х24, 02х37, 80 инчи.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Машина За Перење Капак. Користете функција : капакот на машината за перење може да обезбеди зачувување и да спречи сонце и дожд, што е многу корисно. Сцена на употреба : преносливиот капак на машината за перење е погоден за дом, хотел, канцеларија, дом и стан. Сигурен материјал : капакот на машината за перење е изработен од полиестер, кој е многу издржлив за употреба, не е лесен за деформација. Лесен за употреба : капакот на машината за перење користи дизајн за затворање патент, кој е многу едноставен и лесен за ракување. Пренослив : капакот на машината за перење користи компактен дизајн, кој е многу удобен и лесен за носење и складирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката