Златна Ѕвезда 10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Рамен Врв Бенд Прстен Cttw

Златна Ѕвезда 10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Рамен Врв Бенд Прстен Cttw

DEN 5744.00

Достапност

10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Рамен Врвот Бенд Прстен 1/4 Cttw Изработени во 10kt Жолто Злато. 1/4 Карати вкупна тежина. Тежи 3,65 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката