Вистински Класични Ултра-Меки Боксерски Гаќи За мажи од 3 години, Микромодална Машка Долна Облека Без Возење

Вистински Класични Ултра-Меки Боксерски Гаќи За мажи од 3 години, Микромодална Машка Долна Облека Без Возење

DEN 2.33

Достапност

Вистинската Класика прави квалитетна облека за вистински луѓе. Со седиште во ЛОС Анџелес, КАЛИФОРНИЈА, ја носиме најдобрата можна облека до вашиот праг — за мал дел од цената. Со 75.000 + прегледи со четири ѕвезди, не оставаме никој зад себе во потрагата по совршено вклопување. Затоа донираме над 15.000 маици месечно на заедниците кои имаат потреба. Ние ги изработуваме нашите производи со ткаенини што се чувствуваат добро и формула за совршено вклопување на која можете да им верувате, за да можете да го поминете денот самоуверено и удобно. УЛТРА МЕКА МИКРОМОДАЛНА ТКАЕНИНА : нашите машки боксерски гаќи за дишење се изработени од 92% микромодална ткаенина за супериорна удобност, еден од најмеките материјали на планетата. СЛЕДНО ДО ГОЛО ИСТЕГНУВАЊЕ И УДОБНОСТ : нашата машка долна облека е изработена со 8% еластан за да одговара и да им ласка на сите. ДИЗАЈН БЕЗ ВОЗЕЊЕ : останува ставен и не вози нагоре без разлика дали сквотирате во теретана или седите цел ден на работа. 3Д ТОРБИЧКА БЕЗ ЛЕТАЊЕ И МЕКИ, БЕЗБЕДНИ ШЕВОВИ : Конструирани одделно од телото со два шевови околу меѓуножјето и еден во центарот за поддршка. БОКСЕРИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ ЗА МАЖИ : Добијте врвни боксерски гаќички за мажи пакет од 3 за помалку од еден дизајнерски пар.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката