Бебе Дете Девојки Облека Во Собата Облека Елек Маица Блузи Цвет Шорцеви Летни Тимови Постави Лето Постави Бел Врв Костум За 6 Години

Бебе Дете Девојки Облека Во Собата Облека Елек Маица Блузи Цвет Шорцеви Летни Тимови Постави Лето Постави Бел Врв Костум За

DEN 2.67

Достапност

Дете Деца Бебе Девојка Облека Елек Маица Блузи Цвет Шорцеви Летни Тимови Постави Летни Девојки Постави Бел Врв Костум. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 180гр. големина На Пакетот : 20х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 90 Биста : 44см/17.32" Половината : 40см/15.75" Должина : 18см/7.09" Должина На Дното : 32см/12.60" Препорачана возраст : 2-3 Годинаголемина : 100 Биста : 46см/18.11" Половината : 42см/16.54" Должина : 20см/7.87" Должина На Дното : 34см/13,39" препорачана возраст : 3-4 години големина : 110 биста : 48см/18,90" половината : 44см/17,32" должина : 22см/8,66" должина на дното : 36см/14,17" препорачана возраст : 4-5 годинаголемина : 120 биста : 50см/19,69" половината : 46см/18,11" должина : 24см/9.45" должина на дното : 38см/14.96" препорачана возраст : 5-6 годинаголемина : 130 биста : 52см/20.47" половината : 48см/18.90" Должина : 26см/10.24" должина на дното : 40см/15.75" препорачана возраст : 6-7 години облека за девојчиња Со Цврст Принт деца девојче лето 2 парчиња постави облека бебе девојка облека. Момчиња Деца Облека Маица Панталони Шорцеви Постави Облека Бебе Девојка. Стилски Дизајн Користи Слатки облеки за девојчиња со разни специјални отпечатоци, слатки и модни за носење. Широки еластични панталони со појас, ниту тесни ниту лабави, погодни за внатрешни или надворешни активности. Вашето мало девојче заслужува да поседува едно!. Материјал : девојче девојки летните тимови имаат добра апсорпција на влага, дишат и удобно. Прилики : бебе девојка повик шорцеви сет костум е многу погоден за летна плажа партија, училиште, плажа, патување, отворено и одмор, спорт, игра, спиење носат, итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката