Велура Фрли-Флинт Греј

Велура Фрли-Флинт Греј

DEN 239.84

Достапност

Овие ќебиња со фрлање со мала тежина прават одлично парче акцент. Достапни во светли, сончеви бои, тие се убави колку што се практични. Имајте по една во секоја соба од домот : преклопена во основата на креветот, обвиткана преку раката на столот во дневната соба или сместена на седиште во тремот. Завиткајте го ова супер меко фрлање со реси околу вас додека мрзливо сонувате за прекрасната Ривиера. Овие фантастични фрлања со реси во нивните меки, затоплувачки бои ја одразуваат смирувачката, релаксирачка атмосфера што Ја носи Ривиерата, па оттука и нивното име! Велура Фрли-Кремен Греј.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката