Бебе Бебе Момчиња Девојки Дуксер Ромперс Божиќ Елф Печатење Долг Ракав Пад Комбинезон

Бебе Бебе Момчиња Девојки Дуксер Ромперс Божиќ Елф Печатење Долг Ракав Пад Комбинезон

DEN 319.68

Достапност

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Шенг Јуејао-1 од Пазарот Џојбај.Мало Бебе Дуксер Ромперс Божиќен Елф Печатење Комбинезон Со Долги Ракави за Новороденче Симпатична Облека. Карактеристики. Божиќна облека за бебиња, дуксер за бебиња ромпер со елф принт, долги ракави и врат на екипажот, унисекс дизајн, симпатичен и удобен, вашето малечко ќе добие многу комплименти носејќи го. Совршен за пролет иumn секојдневно секојдневно носење, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Големина(см)tttttt t. 60tadvisted Возраст : t0 - 3 Месециtlengh : t50t Bust : t48. 70tadvisted Возраст : t3-6 Месециtlengh : t53t Bust : t50. 80tadvisted Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t56t Bust : t52. 90tadvisted Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t60t Bust : t54. Големина (инч)tttttt t. 60tadvisted Возраст : t0 - 3 Месециtlengh : t19. 69 t Bust : t18. 90 . 70tadvisted Возраст : t3-6 Месециtlengh : t20. 87 t Bust : t19. 69 . 80tadvisted Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t22. 05 t Bust : t20. 47 . 90tadvisted Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t23. 62 t Bust : t21. 26 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : 95% Памук и 5% Полиестер. Стил : Мода. Пол : Унисекс. Сезона : Пролетumn. Ракави : Долг Ракав. Шема : Елф Печатење. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Бебешки Комбинезон . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Секојдневен Дизајн : Божиќна облека за бебиња, дуксер за бебиња со елф принт, долги ракави и врат на екипажот, унисекс дизајн, симпатична и удобна, вашето малечко ќе добие многу комплименти носејќи го. Мек Материјал : бебешкиот ромпер со долги ракави е изработен од 95% памук и 5% полиестер, кој е мек, удобен, дише, не ја иритира нежната кожа на бебето и обезбедува одлично искуство при носење. Многу Прилики : новородениот ромпер е совршен за пролетна и есенска секојдневна облека, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Совршен Подарок : комбинезонот за мали деца е идеален подарок за раѓање, Божиќ или туш за бебиња за вашето мало девојче, совршен за да ги одржува удобни и стилски. Појавување : комбинезонот за бебиња може совршено да се совпадне и лесно да се совпадне со палта, чевли, тој е совршена облека заumn. Вашето дете ќе биде во центарот на вниманието каде и да оди.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката