Губотаре Мамо Фармерки Женски Со Висок Струк Цветни Везени Фармерки Од Долниот Дел На Ѕвончето Од Средината На Половината Гроздобер Фармерки За Чизми Долги Тексас

Губотаре Мамо Фармерки Женски Со Висок Струк Цветни Везени Фармерки Од Долниот Дел На Ѕвончето Од Средината На Половината Гроздобер

DEN 559.68

Достапност

Должина Фармерки Тенок Ѕвонче Фармерки Фармерки Половината Панталони Одблесокот Средината На Жените Женски Фармерки Жени Плус Големина Панталони Еластична Половината : Одговара на големината повод : Дневно, Секојдневен Сезона : Зима како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Суво оваа мода панталони карактеристики модата е во фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. Лесна ткаенина.Што добивате : 1 Х Панталони Дебелина : Тенок Материјал : Полиестер,Тексас Стил : Секојдневен Пол : Женски ЖАН. Овој жан со среден пораст е дизајниран со контурен појас за силуета што ја гушка кривината и ласкаво вклопување. Овие фармерки за чизми ќе се одржуваат во форма во текот на денот, додека оставаат простор за вашиот омилен пар чизми. КЛАСИЧЕН ЗАПАДЕН СТИЛ. Овој класичен западен жан е испробана и вистинска класика комплетна со нашиот потпис западен вез. КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ. Изградени од издржлива мешавина од памучно истегнување, овие фармерки исечени на чизми се изградени да траат. Од датум за ручек до ноќ во градот, овие фармерки се изградени за удобност имајќи го предвид стилот на моден напред. ИКОНСКИ УКРАСИ. Овој јеапан исечен на чизми е завршен со нашите иконски шевови за везови на џебовите на колкот. Одржувајте го тој класичен стил без напор со допир на западот. ПЕТ ЏЕБ СТИЛ. Изградени со нашиот класичен стил на јеапан со пет џебови, овие слаби фармерки се направени со (2) везени џебови за колкови, (1) џеб за родео часовници и (2) предни џебови.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката