Декорација На Вештачки Аквариумски Аквариум Силиконски Морски Анемон Декорација На Вештачки Аквариумски Аквариум

Декорација На Вештачки Аквариумски Аквариум Силиконски Морски Анемон Декорација На Вештачки Аквариумски Аквариум

DEN 399.20

Достапност

Опис на производот големина : 17 * 6 см боја : жолта, сина, зелена материјал : содржина на силиконски пакет : 1 парчиња декорација за уредување на резервоарот за риби1. ●Мек силиконска кутија за мек силикон нежно се ниша со струјата на малиот бран во резервоарот. Може да се движи спротивно на протокот на вода како вистински растенија во резервоарот.2. ●Убав визуелен ефект● Различни светла, различни ефекти. Промените во бојата на светлината создаваат различни визуелни ефекти3. ●Пакетот вклучува 1 парче рамноденица цвет корал4. ●Нетоксичен● Изработен од нетоксични силиконски орнаменти.5. ●Забелешка !!! Аквариумската декорација не свети сама по себе. Треба да биде осветлена со аквариумски светла за да се создаде ефект на осветлување. Се препорачува сина или црвена светлина. 1. ●Мек силиконска кутија за мек силикон нежно се ниша со струјата на малиот бран во резервоарот. Може да се движи спротивно на протокот на вода како вистински растенија во резервоарот. 2. ●Убав визуелен ефект● Различни светла, различни ефекти. Промените во бојата на светлината создаваат различни визуелни ефекти. 3. ●Пакетот вклучува 1 парче цветен корал од рамноденица. 4. ●Нетоксичен● Изработен од нетоксични силиконски орнаменти. 5. ●Забелешка !!! Аквариумската декорација не свети сама по себе. Треба да биде осветлена со аквариумски светла за да се создаде ефект на осветлување. Се препорачува сина или црвена светлина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката