Бакстон Студио Седона Модерен Класичен Стил На Мисија Браун-Завршено Дрво Близнак Платформа Кревет Со Бандаж

Бакстон Студио Седона Модерен Класичен Стил На Мисија Браун-Завршено Дрво Близнак Платформа Кревет Со Бандаж

DEN 2.33

Достапност

Креветот На платформата Седона е доказ дека едноставните, минималистички дизајни исто така можат да бидат топли и привлечни. Овој модерен спин на класичниот стил на мисија е сигурен начин да додадете утешна атмосфера во вашиот дом. Изработена од топола и гумено дрво, Седоната е изградена да трае. Овој кревет има хоризонтален дизајн со летви на главата и подножјето, што го олеснува координирањето со различни изгледи. Седоната ќе направи шармантен додаток во вашата спална соба или гостинска соба. Седоната е достапна во кафеава, темно кафеава, сива и бела завршна обработка, со некои опции во целосна и двојна големина. Овој кревет на платформа доаѓа со ролна, совршен за гости, спиење и заштеда на простор. Произведено Во Малезија, Седона бара собрание. Доаѓа со бела завршена ролна гарнитура. Бело-завршена дрвена рамка. Летва насловот. Нега на ткаенина : Избришете ја со сува крпа. Тежина На Производот : 77,91 Фунти. Димензии на производот : Димензии : 40.55" Висока х 40.94" Широк х 77.01" Длабока Глава : 40.94" Широк х 41.34" Долг х 1.1" Дебела Странична Шина : 4.65" Широк х 74.8" Долг х 0.71" Дебела Нога : 17.72" Широк х 40.94" Долг х 1.1" Дебели Летви : 2.17" Широк х 38.98" Долг Х 0.63" дебели внатрешни димензии (големина на душекот) : 39" широк Х 74" Димензии На Длабоки Гази : 4.65" висок Х 40.39" Широк Х 74.02" Длабоки Летви : 2.17" широк Х 38.98" Долг Х 0.63" Дебели Внатрешни Димензии (големина на душекот) : 39" широк х 74" Длабоко. Висина На Производот : 40,55 Инчи. Ширина На Производот : 40,94 Инчи. Длабочина На Производот : 77,01 Инчи. Потребно Е Собрание : Да.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката