Јога Никне Памучни Боди со Долги Ракави 5пк, Бесплатни Прегратки, 6 Месеци

Јога Никне Памучни Боди со Долги Ракави 5пк, Бесплатни Прегратки, 6 Месеци

DEN 2.67

Достапност

Јога Никне боди се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Јога Никне Памучни Боди со Долги Ракави 5pk, Бесплатни Прегратки е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката