Ижансеан Новороденче Девојчиња Лето Принцеза Ромпер Фустан Писмо Печатени Возбудува Чипка Мрежа Туту Комбинезон Црвено Злато 12 Месеци

Ижансеан Новороденче Девојчиња Лето Принцеза Ромпер Фустан Писмо Печатени Возбудува Чипка Мрежа Туту Комбинезон Црвено Злато

DEN 2.33

Достапност

Детскиот ромпер со кратки ракави обезбедува добра пропустливост на воздухот, спречува вашето бебе да биде повредено додека учи да ползи или да оди. Спецификации. Материјал : Мешавина Од Памук. Пол : Девојки. Сезона : Лето, Aut. Дизајн На Моделот : Писмо. Стил : Мода, Симпатична. Големина Шема : . Големина(см)tttttttt. 70t Length : t37t Bust : t46пресврт : t48t Возраст : t0-6 Месеци. 80t Length : t38t Bust : t48пресврт : t50t Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t39t Bust : t50пресврт : t52t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t40t Bust : t52пресврт : t54t Возраст : t18 - 24 Месеци. tttt TTT T T T T T T t t t 70t Length : t14, 57 t Bust : t18, 11 пресврт : t18 ,90 t Возраст : t0-6 Месеци. 80t Length : t14. 96 t Bust : t18. 90 пресврт : t19. 69 t Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t15. 35 t Bust : t19. 69 пресврт : t20. 47 t Возраст : t12 - 18 Месеци. 100должина : t15, 75 t Bust : t20, 47 пресврт : t21, 26 t Возраст : t18 - 24 Месеци. Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирање!. 3. Должината во табелата со големини не ја вклучува должината на мрежестиот дел. Содржина На Пакетот. 1 х Бебе Ромпер. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработена од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина за дишење и удобно искуство при носење, безбедна за кожата. Ромпер со кратки Ракави : Обезбедете добра пропустливост на воздухот, во меѓувреме, спречете го вашето бебе да биде повредено додека учи да ползи или оди. Комбинезон Во сладок Стил : моделот на букви со спојување на мрежести здолништа додава слатко и секојдневно чувство на ромперот, што совршено ја задоволува љубопитноста на бебето. Дизајн На Копчето Покриено со дното : погодно е да ја смените пелената за вашето бебе, само треба да го отворите копчето, во исто време, лесно за носење и полетување. Различни Прилики : Совршени За патувања, семејни собири, настани родител-дете, активности на отворено, секојдневен домашен живот итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката