Хилор Женски Еден Костими За Капење Разгорени Резервоарот Стомак Контрола Костими За Капење

Хилор Женски Еден Костими За Капење Разгорени Резервоарот Стомак Контрола Костими За Капење

DEN 607.84

Достапност

Хилор Женски Едноделни Костими за Капење Шират Костими За Капење Со Резервоари гроздобер Костими за Капење За Контрола на Стомакот. Едноделни костими за капење со странични детали од двете страни, создадете избрзан собир напред, тенок стомак, покажете ја кривата на вашето секси тело, прави да изгледате поласкаво и слатко. Предни обложени костими за капење со панел за обложување на мрежа, нудат контрола на стомакот, го кријат вашиот мал стомак, клипинг со предно вклопување ја оцртуваат атрактивната кривина на жената, обложена наназад, удобна за носење. Најдобар избор погоден за пливање, базен, капење на сонце, активности на отворено, СПА И сл. Рачно миење со ладна вода. Легнете рамно За Да Се Исуши. Бренд : Хилор. Пакетот вклучува : Парче Костим За капење Прилагодливи, широки удобни ремени нудат целосна поддршка за бистата. Рушен елече напред; дизајн на контрола-вклопување ја обликува и измазнува силуетата. Контролно вклопување на дизајнот ја обликува и измазнува силуетата. Меките обложени чаши за градник без жица со кадифен еластичен лента, исто така, нудат одлична поддршка за бистата. Бикини дното нудат умерена покриеност;умерено намалување на ногата; Целосно Наредени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката