Ступел Индустрии Деликатни Бели Цветови На Париски Книжарници Дизајнирани Од Зивеи Ли

Ступел Индустрии Деликатни Бели Цветови На Париски Книжарници Дизајнирани Од Зивеи Ли

DEN 669.44

Достапност

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Од Зивеи Ли.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката