Систем За Туширање Со врнежи Мат Црна Со Туш Со Висок Притисок Глава Рачен Квадрат Туш Глава Бања Луксузен Миксер За Дожд Комплетен Комбиниран Сет Монтиран На Ѕид

Систем За Туширање Со врнежи Мат Црна Со Туш Со Висок Притисок Глава Рачен Квадрат Туш Глава Бања Луксузен Миксер За Дожд Комплетен

DEN 3.00

Достапност

Опис на производот 10 "Систем За Туширање Со Врнежи Од Дожд Мат Црн Миксер Со Висок Притисок Комбиниран Сет ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ТУШОТ ВИ ДАВА ИСКУСТВО СО ТУШИРАЊЕ СО ВРНЕЖИ 1 10" ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ 2 РАЧНА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ ПРЕДНОСТИ НА МАТЕРИЈАЛОТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 304 ПРЕЗЕНТАЦИЈА НА ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ За Рачен Држач Прилагодлив држач ви овозможува да го прилагодите аголот на прскање со разновидност на рачна глава за туширање.Месинг материјал е потрајни 59" Цревото За Туширање Зајакнато надворешно црево е изработено од високо количество нерѓосувачки челик,кој има добри перформанси на отпорност на корозија 14" ЅИД МОНТИРАН ТУШ Рака Изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, мат црна завршена за да се создаде модерен изглед ВАЛЕ СО ВИСОК ПРИТИСОК сите НПТ 1/2" конектори дизајн за компатибилен со американскиот водовод стандард ПРИЛАГОДЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА НА КОНЕЦОТ ШТО ВИ ТРЕБА 10" СИСТЕМ ЗА ТУШИРАЊЕ СО ДОЖД ДЕБОКСИРАЊЕ ВИДЕО ВИДЕТЕ ПОВЕЌЕ за туш материјал : максимална стапка на проток : 1,46 ГПМ. 5,5 Л / мин.Месинг И Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик Sus304 Дожд Туш Глава И цврст Месинг Притисок Балансирање туш миксер вентил изградба обезбедување на издржливост и сигурност. Функција : со усвојување на иновативна технологија за вбризгување воздух, големата прскалка за дожд од 10 инчи меша вода со воздух за да го зголеми притисокот на водата на 100% и симулира природен дожд за да ви обезбеди природен контакт со искуството со вода. Инсталирајте : Ѕид е со јасна инструкција за инсталирање. Вклучете : 10 Инчен квадратен туш за дожд, рачна глава за туширање 1,5 М црево за туширање,држач за туширање, вентил за контрола на вода, инсталирајте хардвер вклучуваат. Услуга : ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Можете да инсталирате со доверба, знаејќи го ова поддржано од Доживотната Гаранција на Славината.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени
  • Новак

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени

DEN 1152.00

Нов Моден Појас Гледајте Женско Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Кутија За Подароци Пак