3д Витраж Прозорец Занает Комплет-Занает Колекции -

3д Витраж Прозорец Занает Комплет-Занает Колекции -

DEN 3.00

Достапност

Донесете ја убавината на витражот на децата. Забавен и исполнет со вера додаток на религиозните детски занаети овој стенд-ап акцент се одликува со треперлив вкрстен дизајн кој навистина изгледа како витраж. Ставете го ова во праг на прозорецот и гледајте како светлината убаво се филтрира низ неа. Вклучува самолепливи парчиња пена фолија налепница и ацетат лист. 6 "х 3" х 7 " Прави 12. Сите парчиња комплет за занаети се претходно спакувани за индивидуална употреба. Комплетите вклучуваат упатства. ● ПРЕКУ ШАЛТЕР. PDFs/инструкција_sheets/13845384_diy3 D Обоено Стакло Прозорец Занает Комплет Инструкции Вклучува самолепливи пена парчиња, фолија налепници и ацетат листови. 6" х 3" х 7".


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката