Јуелијанкси Божиќ Семејство Пижами Семејство Појавување Облека Божиќ Долги Ракави Дедо Принт Без Качулка Пуловер Дуксер Блуза За Деца Божиќ Семејство Облека

Јуелијанкси Божиќ Семејство Пижами Семејство Појавување Облека Божиќ Долги Ракави Дедо Принт Без Качулка Пуловер Дуксер Блуза

DEN 0.33

Достапност

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : унисекс. Јака : вратот на екипажот. Сезона : зима, одмор. Обрасци : Печатење. Пакетот вклучува : 1pc Topchristmal Семејни Пижами Појавување На Семејни Пижами Божиќен Одмор Семејни Пижами Совпаѓање Со Куче Семејство Празник Пижами Сет Наметка Fall Појавување На Пижами За Семејство Карирани Семејни Пижами Појавување На Пижами за Семејство на 2 Неговото И Нејзиното Појавување На Божиќни Пижами Не Семејни Пижами Божиќни Семејни Сет Карирани Појавување На Пижами Дното Семејна Табела : . Големина : 100 Биста : 66см/25.98" Рамо : 30см/11.81" Ракав : 31см/12.20" Должина : 39см/15.35" Препорачана возраст : 2-3 Годинаголемина : 110 Биста : 70см/27.56" Рамо : 31см/12.20" Ракав : 33см/12.99" Должина : 42см/16,54" Препорачана возраст : 3-4 години големина : 120 биста : 74 см/29,13" Рамо : 32 см/12,60" ракав : 35 см/13,78" должина : 45 См/17,72" Препорачана возраст : 4-5 години големина : 130 биста : 78 см/30,71" Рамо : 33 см/12,99" ракав : 37 см/14,57" должина : 48 см/18,90" препорачана возраст : 6-7 години Големина : 140 биста : 82 см/32,28" рамо : 34 см/13,39" Ракав : 39 См/15,35" должина : 51 см/20,08" препорачана возраст : 8-9 годинибожиќни семејни облеки, божиќни семејни пижами, соодветен семеен божиќ пижами, божиќни џемпери Родител-дете, комплети божиќни костими за семејства, празнична семејна празнична облека, Координирана Семејна Божиќна Облека, грди божиќни џемпери За Семејства, среќна божиќна семејна облека, облека за Семејни празници, групни Идеи За Божиќни Костими. Материјал : Изработен Од Полиестер И Памук, Графика, Ве Загрева Вас И Вашето Семејство Оваа Празнична Сезона. Пуловер Дуксер За Целото Семејство : Дуксер Со Пуловер Доаѓаат Во Големини За Момчиња, Мама И Татко. Направете Ја Вашата Празнична Картичка Онаа Што Некогаш Одговара На Семејната Облека. Семејство Божиќ Пуловер Дуксер Блуза, Симпатична Елен Печатени Долг Ракав, Празник Божиќ Дуксер За Возрасни И Деца, Полн Со Божиќ. Вратете Се Во Впечатлива Мода Во Овие Класични Слатки Дуксери Со Пуловер За Божиќни Елени. За Божиќ Или Едноставно Удобно Лежење На Овие Слатки Семејни Божиќни Дуксери Со Пуловер Ја Прават Таа Ноќ Во Или Надвор Од Извонредна Афера. Задолжителен Празник : Без Разлика Дали Станува Збор За Семејна Фотографија, Божиќна Ноќ Или Цела Зима, Овие Семејни Дуксери Со Пуловер Се Задолжителни За Празнична Прослава На Семејниот Празник, Носете Го Нашиот Божиќен Дуксер Со Пуловер Со Семејството, Направете Божиќни Утрински Семејни Фотографии, Печете Божиќни Колачи, Подарете Подароци На Пријателите И Семејството, Украсете Новогодишни Елки. Божиќни Семејни Пижами, Божиќни Носии за Семејството.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката