Уникатен Разбој Чарлс Версај Килим Црн Крем 9' 12 ' Правоаголник Цветен Француски Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Чарлс Версај Килим Црн Крем 9' 12 ' Правоаголник Цветен Француски Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија

DEN 1.00

Достапност

Мотивот на медалјон килими На Колекцијата Версај ќе донесе вкус На Франција во вашиот дом. Овој раскошен килим содржи богати нијанси и детални граници кои ќе воодушевуваат во годините што доаѓаат. Нека Колекцијата Версај додаде навестување на елеганција на вашиот декор. Црна/9 '0 х 12' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката