нова Секојдневна Улица носат Дуксери Мажи Жена Пуловер Дуксери, Дете-140

нова Секојдневна Улица носат Дуксери Мажи Жена Пуловер Дуксери, Дете-140

DEN 3.00

Достапност

3Д Дуксери. Печатени модни дуксери. Стилски и трендовски модел, моделот е светла, јасна и привлечна. Вашиот дуксер ќе биде поличен и позабавен, многу привлекува око и изгледа добро во толпата. Затворање : повлекување. Повик. Унисекс и совршена пригода : Погоден За секојдневниот живот, пешачење, спорт, активности на отворено, клубови, забави и многу повеќе, може да се користи и како подарок за мажи, жени и тинејџерки и момчиња. Удобен материјал и нега на перење : висококвалитетна, свиленкаста и удобна за носење. Големини : . Дете : 100-170см. Возрасни : XXS-8 XL Секојдневен. Затворање : повлекување. 3д печатени модни дуксери.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката