Inktastic Носам Портокал За Мојот Пријател Леукемија Рак Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Носам Портокал За Мојот Пријател Леукемија Рак Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 239.84

Достапност

За кого носите портокал? Носам Портокал За Мојот Пријател Леукемија Рак Дете Маица, совршен начин за поддршка на оние кои се борат Со Леукемија. Inktastic Носам Портокал За Мојот Пријател Леукемија Рак Дете Краток Ракав Маица Унисекс Хедер И Топла Розова 3 T. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. свесност лента подарок дете предучилишна детска облека облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката