Дазнико Модни Цврсти Ленени Панталони За Жени, Широк Струк Широка Нога Лабава Палацо Панталони Секојдневна Плажа Долги Панталони Со Џебови ПАНТАЛОНИ За Жени МОРНА

Дазнико Модни Цврсти Ленени Панталони За Жени, Широк Струк Широка Нога Лабава Палацо Панталони Секојдневна Плажа Долги Панталони

DEN 319.84

Достапност

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Големина шема : . Големина : С Половината : 58-76см/22,83-29,92" Должина : 104см/40,94"Големина : М Половината : 64-82см/25,20-32,28" Должина : 105см/41,34"Големина : Л Половината : 72-90см/28,35-35,43" Должина : 107см/42,13"Големина : XL Половината : 80-98см/31,50-38,58" должина : 109см/42,91"големина : ххл Половината : 88-106см/34,65-41,73" должина : 111см/43,70"големина : Хххл половината : 96-114см/37,80-44,88" должина : 113см/44,49" изработен Е Од Материјали, доволно издржливи за секојдневно носење. Полиестер, Многу Удобен, Лесен И Мек. ① Стилот И Модата Ве Прават Попривлечни. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. Совршен За Носење Со Фармерки Или Хеланки Во Пролет, Лето И Fall. ●Колокација● Должина За Спортски Панталони,Дуксери,Блуза Или Палто. Можете Да Ги Носите Панталоните Во Чевлите Или Дуксерите За Стилски Изглед Сите Сезони!. товарни панталони жени, ленени панталони за жени, широки панталони за жени, капри панталони за жени,женски панталони,палацо панталони за жени, течни панталони за жени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 464.00

Влезете во овој симпатичен нов слајд од Brinley Co Оваа покриена блок потпетица и мекиот материјал за велур �