Пајл Женска Маица Фустан Со Долги Ракави Кратки Мини Фустани V Врат Едноставен Цветен Принт Aut Црна Л

Пајл Женска Маица Фустан Со Долги Ракави Кратки Мини Фустани V Врат Едноставен Цветен Принт Aut Црна Л

DEN 259.04

Достапност

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Есенски Фустан,Сарафан На Плажа Тип На Шема : Цветен Принтбој : Црна, Бела (По Избор)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : V Ѓердан : Над Должината На Коленото Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, фалокации : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Есенски Фустани се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Фустан Со Маица Со Долги Ракави, V Врат, Цветен Дезен, Едноставен Фустан Со Лабаво Вклопување Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. 3. Карактеристика : Женски Сарафан На Плажа Со Долги Ракави, Женски Фустан Со Маица, Жени Кратки Фустани4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Женски Секојдневни Фустани За Perfect Совршени За Да Се Совпаднат Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Есенски Маици Фустан, Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Краток Мини Фустан. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Специјалниот Дизајн Со Долги Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Дизајн - Есенски Цветен Сарафан За Печатење, Секојдневен Фустан На Плажа Со Возбуда, Боемски Фустани Со Маици Од Кафтан. Нема Сомнение Дека Есенските Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Натпревар - Женски Секојдневни Фустани Заumn Многу Лесно Со Каква Било Комбинација На Накит Од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки или Дури И Патики.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката