Пери Нуклеарна Централа, Врамена Уметност Печати Ѕид Уметност Продадени од Art.Com

Пери Нуклеарна Централа, Врамена Уметност Печати Ѕид Уметност Продадени од Art.Com

DEN 2.00

Достапност

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност. Печатењето што прикажува остри, живописни слики и висок степен на точност на бојата. Е заштитен и зајакнат со оваа рамка која е рачно изработена во САД од најдобрите материјали.Исто така оваа врамена уметност сигурно ќе се вклопи во вашето живеење и вечера rooms.It пристигнува подготвен да висат со сите потребни хардвер. Наслов : Нуклеарната Централа Пери. Тема : Ѕидна Уметност. Уметник : . Завршена Големина : 13 х 9 инчи. Тип На Производ : Рамка. Материјал : Хартија. Рамка Материјал : Дрво. Стил На Домашен Декор : Ѕидна Уметност. Бренд : . Боја : Мулти-Боја. Врамени. Завршена Висина : 1.5 во. Завршена Тежина : 1 КИЛОГРАМ. Вклучен Висечки Хардвер. Рачно Завршена Од Експерти во САД.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката