Насловна & Градина Шупливи Виси Птица Фидер Пролет Рустикален Светла Сина

Насловна & Градина Шупливи Виси Птица Фидер Пролет Рустикален Светла Сина

DEN 415.84

Достапност

Насловна & Градина Шупливи Виси Птица Фидер Пролет Рустикален Светла А5797 Сино-Шупливи Керамички Птица Фидер Со Рустикален Акценти. Препорачуваме Да Донесете Во Затворени Простории За Постудени Месеци. Прицврстено Јаже За Бесење. За Да Го Продолжите Животот На Градинарските Производи, Препорачуваме Да Користите Јасен Непожолтен Спреј За Завршна Обработка На Времето. (Достапно Во Која Било Локална Продавница За Хардвер Или Занаетчиство). Ако Се Користи Годишно, Ќе Го Продолжи Животниот Век На Вашиот Производ Во Годините Што Доаѓаат. Високо Функционален, Како И Декоративен Фидер За Птици. Спакувани Во Заштитно Пакување. 6 Во H X 7 Во W X 4 Во D. Овој Производ Е Опишан Како - - Дома И Градина - - Птици-Денот На Мајките-Дома И Градина Шупливи Виси Птици Фидер Пролет Рустикален Светла А5797 Сина. Големина На Производот : 6 Во H X 7 Во W X 4 Во D.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката