Миле Комплетна В Брилијантна Правосмукалка

Миле Комплетна В Брилијантна Правосмукалка

DEN 2.67

Достапност

Овој моќен, но тивок вакуум со канистер со вреќи Со Миле има електро четка за тепих со низок среден куп. Електро четката доаѓа со ПРЕДВОДЕН фар и автоматско поставување на вшмукување, што автоматски го прилагодува протокот на воздух на површината што се чисти. Две дополнителни подни глави се вклучени со Брилијантен. Чистата Комбинација На Вшмукување На Подот работи на тврди подови и теписи со низок куп, додека Паркетот НА ПОДОТ XL овозможува деликатно чистење на тврдите подови. Луксузна рачка за удобност со шестстепени контроли за вшмукување, иновативни LED светла под телото, осветлен систем за паркирање и кадифен браник создаваат навистина луксузно искуство за чистење. Уникатниот Систем За Запечатување На Воздухот На миле во комбинација со Филтер За Чистење На Воздухот Хепа обезбедува над 99,9% филтрирање на прашина и нечистотија и е идеален за оние кои страдаат од алергија (класа хепа 13 во согласност со EN 1822/2011). Воздухот во просторијата е почист по правосмукалка отколку порано. Стандардните додатоци вклучуваат SEB 236 Electro Premium Forhead, SBD 285-3 Комбинирана Подна Глава, SBB 400-3 Паркет Twister XL Подна Глава, Четка За Прашина, Алатка За Тапацир, Алатка За Пукнатини, Филтер За Чистење На Воздухот HEPA И Miele Оригинален Филтер За Филтер За Воздух Од Типот GN.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката