iEFiEL Бебе Деца Девојки Долги Ракави Маица Блузи Полка Точки Панталони Облека

iEFiEL Бебе Деца Девојки Долги Ракави Маица Блузи Полка Точки Панталони Облека

DEN 279.68

Достапност

i EFi EL Бебе Деца Девојки Долги Ракави Маица Блузи Полка Точки Панталони облека карактеристики пред со цртан филм животински модел и рамената со возбуда гарнитури. Таг Бр.Препорачана големина за Панталони за Должина На Градниот Кош 809-12 Месеци 21, 0-29, 0"/54-74см13, 5"/34см14, 0-22, 0"/36-56см18, 0"/45см9012-18с22, 0-31, 0"/56-78см14, 5"/37см15.0-24.0"/38-60см19.0"/48см10018-24 Months23.0-31.5/"58-80cm15.0"/38cm15.5-24.5"/39-62cm20.0"/50cm1103 T24.0-32.0"/60-82cm15.5"/39cm16.0-26.0"/40-66cm20.0"/51см Девојки Долги ракави Маица појавување со еден пар на панталони, симпатична и модерен. Блузи со тркалезно деколте, напред со цртан филм животински модел, раменици со возбудливи гарнитури. Панталони со странични наклонети џебови,шема на точки. Совршен за секојдневно носење или фотографирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката