Поправка Боја Оз Боја На Основно Палто И Оз Проѕирно Палто Компатибилно Со Каки Пикап На Шевролет

Поправка Боја Оз Боја На Основно Палто И Оз Проѕирно Палто Компатибилно Со Каки Пикап На Шевролет

DEN 0.67

Достапност

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричката боја на вашите возила. Имаме неколку опции за избор. Сите избори се совршени за мали допири, гребнатини, карпести чипови и уште поголеми површини. Сите наши бои се прецизно усогласени, уретански бои кои се издржливи и одлични ЗА самостојни работни места кои изгледаат професионално. Ве молиме видете погоре за детали за нашите опции за аеросол. Направете го тоа сами комплет што содржи Основен Капут и Проѕирен Капут во две одделни лименки. Основниот Слој од уретан е прецизно измешан за совршено да одговара на бојата на вашите возила. Чистиот слој е ОТПОРЕН НА УВ, лежи рамно и има одличен сјај. И Основното Палто и Проѕирното Палто се супер брзо сушење. Содржи една конзерва Од 12 мл Основно Палто и една конзерва од 12 мл Проѕирна боја.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката