Дете Бебе Девојки Самовила Сладок Фустан Точка Летаат Ракав Принцеза Фустан Лето Секојдневен Слоевит Тул Фустан

Дете Бебе Девојки Самовила Сладок Фустан Точка Летаат Ракав Принцеза Фустан Лето Секојдневен Слоевит Тул Фустан

DEN 3.33

Достапност

Дете Деца Девојки Фустан Точка Летаат Ракав Принцеза Фустан Лето Повик Слоевит Тул Фустан. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttttttt t. 80t Length : t50t Bust : t52t Shoulder : t20пресврт : t44tadvisted Возраст : t9 - 12 Месеци. 90t Length : t54t Bust : t55t Shoulder : t21пресврт : t46tadvisted Возраст : t1-2 Години. 100t Length : t58t Bust : t58t Shoulder : t22пресврт : t48tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110t Length : t62t Bust : t61tsholder : t23пресврт : t50tadvisted Возраст : t3-4 Години. 120t Length : t66t Bust : t64tsholder : t24пресврт : t52tadvisted Возраст : t4-5 Години. Големина (инч)tttttttttt t. 80t Length : t19. 69 t Bust : t20. 47 t Shoulder : t7. 87 пресврт : t17. 32 tadvisted Возраст : t9 - 12 Месеци. 90t Length : t21. 26 t Bust : t21. 65 tsholder : t8. 27 пресврт : t18. 11 tadvisted Возраст : t1 - 2 Години. 100t Length : t22, 83 t Bust : t22, 83 tsholder : t8, 66 пресврт : t18, 90 tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110t Length : t24. 41 t Bust : t24. 02 t Shoulder : t9. 06 пресврт : t19. 69 tadvisted Возраст : t3-4 Години. 120t Length : t25. 98 t Bust : t25. 20 t Shoulder : t9. 45 пресврт : t20. 47 tadvisted Возраст : t4-5 Години. Спецификација : . Име : Дете Деца Девојки Се Облекуваат. Пол : деца девојки. Материјал : Полиестер. Шема : Точка. Содржина На Пакетот. 1x Фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Чувајте го вашето мало девојче кул и стилски ова лето со нашиот симпатичен секојдневен фустан. Направено од лесна и дише полиестерска ткаенина, совршено е за оние топли и сончеви денови. ДИЗАЈН : фустани За деца, точка, ракав за летање, слоевит тул, дизајн на а-линија, прекрасна облека за да го направите вашето мало девојче пошармантно. ПРИЛИКИ : облеката за мали девојчиња има симпатичен и разигран дизајн што ќе го сака вашето мало девојче. Совршено е за состаноци, излети и семејни излегувања. Плус, лесно е да се облечете или исклучите, што го прави разноврсен додаток во нејзината гардероба. Како ДА ОДГОВАРАТЕ : облеката за девојки може да се совпадне со патики, рамни чевли, сандали итн., да ги направи вашите деца попривлечни. ДОБАР ИЗБОР НА ПОДАРОК : Симпатична облека за девојчиња е одличен подарок за роденденската забава на вашите мали девојчиња, специјални настани, вашето малечко ќе ве сака повеќе. Пакетот вклучува : 1* детски фустан.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката