Ние Р Маркер Воздушна Четка

Ние Р Маркер Воздушна Четка

DEN 2.00

Достапност

Претворете го секој маркер во воздушна четка. Совршен за картички, бележник и многу повеќе! Овој пакет од 6х3, 75х1, 75 инчи содржи една воздушна четка за маркери што е прилагодлива за употреба и со мали и со големи маркери. Увезени. Ние Р Маркер Воздушна Четка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката