4 - И Хаски Директно Се Вклопуваат Фармерки, Големини 4-И Хаски

4 - И Хаски Директно Се Вклопуваат Фармерки, Големини 4-И Хаски

DEN 0.67

Достапност

Овие фармерки за момчиња со права нога од Wrangler се совршено прилагодени за секоја активност. Големините на малите момчиња 4-7 имаат патент со предвремено затворање и прилагодлив појас. Одликувајќи се со флекс за удобност, овие фармерки се направени за движење. Вранглер Директно Се Вклопуваат Фармерки Директно Отворање На Ногата. Редовно Вклопување Преку Седиштето И Бутот. 4 Начин Флекс Ткаенина. Прилагодете Го Појасот Што Одговара. 5 Џебен Стил. Декоративно Шиење На Задните Џебови. Големина 4-7 : Прицврстување И Затворање На Патент. Големина 8-16 : Затворање На Копчето И Патентот. Една Година Гаранција.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката