Елегантни Дизајни Керамички Солза Капка Во Облик На Маса Светилка-Бела

Елегантни Дизајни Керамички Солза Капка Во Облик На Маса Светилка-Бела

DEN 1119.84

Достапност

Елегантни Дизајни Керамичка Столна Ламба Во Форма На Солза-Бел Опис : модерно чувство за заоблена класика, оваа керамичка светилка ќе седи беспрекорно на врвот на вашата комода, ноќна маса или мебел по ваш избор. Тесниот врат што води до основата на солзата во комбинација со сенка на ткаенина е совршен избор за едноставен со мек поп на боја. Идеален избор за оние кои сакаат да додадат малку осветленост со малку стил во вашиот простор.Карактеристики : солза капка во облик на база во бело. Бела ткаенина сенка. Ротирачки Прекинувач на приклучоци 1 х 60В тип средна основна сијалица (не е вклучена). 5 ' исчисти го кабелот за приклучок. Достапно во голем број основни опции За боја Димензии на производот : 14"Lx14"Wx26, 25"H, Тежина : 5,49 lbs Finish/Боја : Бела. Примарен Материјал : керамика, 47% тц ткаенина, 3% хромиран челик, 48% керамика, 2% пластика. Стил : Модерен Тип На Сијалица : Блескаво (А19). Тип На Прекинувач : Ротирачки. Префрлете Ја Локацијата : Приклучок. Број На Светилки : 1. Максимална Моќност : 60. Боја На Кабелот : Јасно. Должина На Кабелот : 60. Основни Димензии : L : 6 X W : 6 X H : 1brand Име : Елегантен Дизајнмодел Бр : 1270-LT3312-WHT солза капка во облик на база во бело. Бела ткаенина сенка. Ротирачки Прекинувач на штекерот. Користи 1 х 60В тип средна основна сијалица (не е вклучена). 5 ' исчисти го кабелот за приклучок.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката