Hgw постави Бања Пиедестал Килим + Капак Тоалет Капак + Бања Мат Iantern Дома Декор

Hgw постави Бања Пиедестал Килим + Капак Тоалет Капак + Бања Мат Iantern Дома Декор

DEN 1.00

Достапност

3 парчиња/комплет Килим За Пиедестал За Бања + Капак Капак За Тоалет + Подлога За Бања Иантерн Опис Материјал : полиестер : пвц мрежеста долна кадифена ткаенина, многу меко чувство и удобно, пвц мрежесто дно, нетоксично, без мирис, не мувлосано. Лесно апсорбирајте вода и прашина, Добра отпорност На лизгање Лесна за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи, грбот избегнува директна сончева светлина Супер меки ткаенини со Висока густина, удобни, заштита на животната средина, добра вентилација. Може да се користи под масата и во спалната соба, кујната, креветот, седиштето за автомобил, перницата за софа итн. Додадете празничен живот и личност во секој простор! Рачно перење : Натопете во вода 10 минути, а потоа додадете детергент или детергент За перење тие се забавно,лесно и отстранливо решение за декор. Едноставно излупете ги и повторно нанесете каде сакате и тие нема да ја оштетат вашата боја или да остават неред. Пакет 3 парчиња комплет (Тепих За Пиедестал + Капак За Тоалет + Комплет За Подлога за Бања)големина : 45*75 см Сосема нов и квалитетен. Издржлив и удобен за употреба. Домашен декор домашен текстил.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката