Дизни Автомобили Серија Крстарење ' Меквин Deecast Автомобил

Дизни Автомобили Серија Крстарење ' Меквин Deecast Автомобил

DEN 2.00

Достапност

95 Молња Меквинс 4/5. Сите ваши омилени ликови Од филмот Дизни Пиксар, АВТОМОБИЛИ 2, во 1 : 55-та скала. Со автентичен стил и детали, овие ликови од актерската екипа се совршени за пресоздавање на сите одлични сцени од филмот. Собери ги сите!.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката