Каролини Богатства ЦК7719ДДМ Бриндл Мастиф Кујна Сцена Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства ЦК7719ДДМ Бриндл Мастиф Кујна Сцена Јадење Сушење Мат, 21

DEN 1.00

Достапност

Каролини Богатства CK7719 DDM Brindle Мастиф Кујна Сцена Сад Сушење Мат, 14 x 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични Мастиф уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката